| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Hutt |
| Model | W9 |
| Növü | Pəncərə silən |
| Sorma gücü | 3800 Pa |
| Təmizlik sahəsi | 90 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Səs səviyyəsi (dB) | 70 dB |
| Ölçülər (HxExD) | 82 × 242 × 242 mm |
| Çəki | 2,1 кг |
| Tutumu | 0.15 lt |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Hutt |
| Model | W9 |
| Növü | Pəncərə silən |
| Sorma gücü | 3800 Pa |
| Təmizlik sahəsi | 90 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Səs səviyyəsi (dB) | 70 dB |
| Ölçülər (HxExD) | 82 × 242 × 242 mm |
| Çəki | 2,1 кг |
| Tutumu | 0.15 lt |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |









