| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Mova |
| Model | E20s Pro Plus (RLE24SD) |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 5.000 Pa |
| Enerji yığma müddəti | 5 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 2 saat 15 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 245 ml |
| Toz qabı | 0.33 L |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Səs səviyyəsi (dB) | 75 dB |
| Batareya tutumu | 3200 mAh |
| Ölçülər (HxExD) | 32 x 32 x 9.6 sm |
| Xüsusiyyətlər | LiDAR sistemi, Ağıllı sensor sistemi |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Mova |
| Model | E20s Pro Plus (RLE24SD) |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 5.000 Pa |
| Enerji yığma müddəti | 5 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 2 saat 15 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 245 ml |
| Toz qabı | 0.33 L |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Səs səviyyəsi (dB) | 75 dB |
| Batareya tutumu | 3200 mAh |
| Ölçülər (HxExD) | 32 x 32 x 9.6 sm |
| Xüsusiyyətlər | LiDAR sistemi, Ağıllı sensor sistemi |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |









