| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Roborock |
| Model | Q7 TF |
| Növü | Robot tozsoran |
| Sorma gücü | 10.000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 3200 mAh |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 100 m² |
| İşləmə müddəti | 150 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 270 ml |
| Toz qabı | 400 ml |
| Filter | Hepa E11 |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 325 × 325 × 99 mm |
| Xüsusiyyətlər | 3 səviyyəli su axını tənzimlənməsi | Alexa, Google Assistant, Siri |
| Çəki | 5,05 kq |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Roborock |
| Model | Q7 TF |
| Növü | Robot tozsoran |
| Sorma gücü | 10.000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 3200 mAh |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 100 m² |
| İşləmə müddəti | 150 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 270 ml |
| Toz qabı | 400 ml |
| Filter | Hepa E11 |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 325 × 325 × 99 mm |
| Xüsusiyyətlər | 3 səviyyəli su axını tənzimlənməsi | Alexa, Google Assistant, Siri |
| Çəki | 5,05 kq |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




