| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Sencor |
| Model | SRV 6485BK |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Laminat, parket, linoleum, xalça |
| Sorma gücü | 3000 Pa |
| Enerji yığma müddəti | 6 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 2.2 saata qədər |
| Toz qabı | 0.35 lt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 60 dB |
| Yan fırçaların sayı | 2 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 70 × 320 × 320 mm |
| Xüsusiyyətlər | Smartfon ilə idarəolunma |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Sencor |
| Model | SRV 6485BK |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Laminat, parket, linoleum, xalça |
| Sorma gücü | 3000 Pa |
| Enerji yığma müddəti | 6 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 2.2 saata qədər |
| Toz qabı | 0.35 lt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 60 dB |
| Yan fırçaların sayı | 2 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 70 × 320 × 320 mm |
| Xüsusiyyətlər | Smartfon ilə idarəolunma |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |


