| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Robot Vacuum 5 |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Batareya həcmi | 5200 mAh |
| Sorma gücü | 20.000 Pa |
| Şarj müddəti | 6 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 200 m² |
| İşləmə müddəti | 140 dəqiqəyə qədər |
| Baza təmiz su qabı | 4 Litr |
| Toz qabı | 3 Litr |
| Filter | Hepa |
| Mop qurulama | 80°C mop yuma və qurutma |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| İdarəetmə növü | Mi Home APP |
| Naviqasiya sistemi | LDS lidar + dToF |
| Ölçülər (HxExD) | 350 × 350 × 88 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Qolaşıma qarşı dizayn ( əsas fırça ) |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Çəki | 3.7 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Robot Vacuum 5 |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Batareya həcmi | 5200 mAh |
| Sorma gücü | 20.000 Pa |
| Şarj müddəti | 6 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 200 m² |
| İşləmə müddəti | 140 dəqiqəyə qədər |
| Baza təmiz su qabı | 4 Litr |
| Toz qabı | 3 Litr |
| Filter | Hepa |
| Mop qurulama | 80°C mop yuma və qurutma |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| İdarəetmə növü | Mi Home APP |
| Naviqasiya sistemi | LDS lidar + dToF |
| Ölçülər (HxExD) | 350 × 350 × 88 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Qolaşıma qarşı dizayn ( əsas fırça ) |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Çəki | 3.7 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |





