| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | S20 |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 5000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 3200 mAh |
| Şarj müddəti | 3 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 150 m² |
| İşləmə müddəti | 100 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 200 ml |
| Toz qabı | 400 ml |
| Filter | Hepa |
| Səs səviyyəsi (dB) | 45 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Səs ilə idarəolunma, Maneələrin tanınması |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | S20 |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 5000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 3200 mAh |
| Şarj müddəti | 3 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 150 m² |
| İşləmə müddəti | 100 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 200 ml |
| Toz qabı | 400 ml |
| Filter | Hepa |
| Səs səviyyəsi (dB) | 45 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Səs ilə idarəolunma, Maneələrin tanınması |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |


