| Atributlar | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Dəstəklənən girişlər | Ethernet, HDMI x2, USB x2 |
| Ekran icazəsi | HD (1366 × 768) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 32" düym |
| HDMI | 2 ədəd |
| Ölçüləri | 71.6 × 47.2 × 20.5 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 2 ədəd |
| VESA standartı | 200 × 150 mm |
| Xüsusiyyətlər | SilkMove ES, texnologiyası, Water Saving texnologiyası, QuickFix |
| Çəki | 3.6 kq |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Dəstəklənən girişlər | Ethernet, HDMI x2, USB x2 |
| Ekran icazəsi | HD (1366 × 768) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 32" düym |
| HDMI | 2 ədəd |
| Ölçüləri | 71.6 × 47.2 × 20.5 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Tezlik | 60 Hz |
| USB | 2 ədəd |
| VESA standartı | 200 × 150 mm |
| Xüsusiyyətlər | SilkMove ES, texnologiyası, Water Saving texnologiyası, QuickFix |
| Çəki | 3.6 kq |
| İstehsal tarixi | 2025 |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |





