| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB43S2RBK |
| Növü | Televizor |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Dəstəklənən girişlər | AV In, Headphone, HDMI x3, USB x2,Optical,PC Audio Inn,VGA (D-Sub 15 pin) |
| Ekran icazəsi | Full HD (1920 x 1080) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 43" (109 sm) |
| HDMI | 2 |
| Ölçüləri | 95.7 x 60.6 x 20.8 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 10 Vt |
| Tezlik | 50 Hz |
| USB | 1 |
| VESA standartı | 100x100 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | TimeShift |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB43S2RBK |
| Növü | Televizor |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Dəstəklənən girişlər | AV In, Headphone, HDMI x3, USB x2,Optical,PC Audio Inn,VGA (D-Sub 15 pin) |
| Ekran icazəsi | Full HD (1920 x 1080) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 43" (109 sm) |
| HDMI | 2 |
| Ölçüləri | 95.7 x 60.6 x 20.8 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 10 Vt |
| Tezlik | 50 Hz |
| USB | 1 |
| VESA standartı | 100x100 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | TimeShift |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
-1500x1500.jpg)
-375x375.jpg)






