| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Eurolux |
| Model | EU-TM4612DB |
| Növü | Toster |
| Gərginlik | AC 220–240V |
| Korpus Materialı | İstiyə davamlı, “Cool-Touch” texnologiyalı örtük |
| Gücü (Vt) | 1250–1450 vt |
| Tezlik | 50–60Hz |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Eurolux |
| Model | EU-TM4612DB |
| Növü | Toster |
| Gərginlik | AC 220–240V |
| Korpus Materialı | İstiyə davamlı, “Cool-Touch” texnologiyalı örtük |
| Gücü (Vt) | 1250–1450 vt |
| Tezlik | 50–60Hz |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |

