| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dreame |
| Model | R10s Pro (VZV23A) |
| Növü | Vertikal tozsoran |
| Batareya həcmi | 2500 mAh |
| Sorma gücü | 22.000 Pa |
| Gücü | 425 Vt |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 65–90 dəqiqəyə qədər |
| Toz qabı | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 84 dB |
| Batareya tutumu | 7x2500 mAh |
| Rejimlərin sayı | 3 ədəd |
| Çəki | 1.65–1.7 kq |
| Rəngi | Boz |
| Batareya tipi | Li-ion |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dreame |
| Model | R10s Pro (VZV23A) |
| Növü | Vertikal tozsoran |
| Batareya həcmi | 2500 mAh |
| Sorma gücü | 22.000 Pa |
| Gücü | 425 Vt |
| Şarj müddəti | 4 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 65–90 dəqiqəyə qədər |
| Toz qabı | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 84 dB |
| Batareya tutumu | 7x2500 mAh |
| Rejimlərin sayı | 3 ədəd |
| Çəki | 1.65–1.7 kq |
| Rəngi | Boz |
| Batareya tipi | Li-ion |



