| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | G30 Max |
| Növü | Vertikal tozsoran |
| Sorma gücü | 25000 pa |
| Gücü | 700 Vt |
| Şarj müddəti | 3,5 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 90 dəqiqəyə qədər |
| Toz qabı | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 76–79 dB |
| Batareya tutumu | 4000mAh Litium-ion Polimer |
| Güc tənzimləyici | Tutacaqda |
| Ölçülər (HxExD) | 78,3 × 38,2 × 15,85 mm |
| Rejimlərin sayı | 3 ədəd (Eko Rejim, Avtomatik Rejim, Turbo Rejim) |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Çəki | 7.5 kq |
| Rəngi | Boz |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | G30 Max |
| Növü | Vertikal tozsoran |
| Sorma gücü | 25000 pa |
| Gücü | 700 Vt |
| Şarj müddəti | 3,5 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 90 dəqiqəyə qədər |
| Toz qabı | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 76–79 dB |
| Batareya tutumu | 4000mAh Litium-ion Polimer |
| Güc tənzimləyici | Tutacaqda |
| Ölçülər (HxExD) | 78,3 × 38,2 × 15,85 mm |
| Rejimlərin sayı | 3 ədəd (Eko Rejim, Avtomatik Rejim, Turbo Rejim) |
| Təmizləmə növü | Quru |
| Çəki | 7.5 kq |
| Rəngi | Boz |
| Zəmanət | 1 il |








