| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Tineco |
| Model | FW1F1900RU |
| Növü | Yuyucu tozsoran |
| Sorma gücü | 170 Vt |
| Akkumulyatorun həcmi | 2500 mAh |
| Enerji yığma müddəti | 4-5 saatadək |
| İşləmə müddəti | 30 dəqiqəyədək |
| Təmizləmə növü | Quru - yaş |
| Toz qabı | 720 ml |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80 dB |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Rəngi | Boz |
| Zəmanət | 1 il |
| Batareya tipi | Li-ion |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Tineco |
| Model | FW1F1900RU |
| Növü | Yuyucu tozsoran |
| Sorma gücü | 170 Vt |
| Akkumulyatorun həcmi | 2500 mAh |
| Enerji yığma müddəti | 4-5 saatadək |
| İşləmə müddəti | 30 dəqiqəyədək |
| Təmizləmə növü | Quru - yaş |
| Toz qabı | 720 ml |
| Səs səviyyəsi (dB) | 80 dB |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Rəngi | Boz |
| Zəmanət | 1 il |
| Batareya tipi | Li-ion |




