| Atributlar | |
|---|---|
| Model | EU-SI5074SBWB |
| Növü | Buxarlı ütü |
| Altlığın materialı | Keramika |
| Avtomatik sönmə | Yoxdur |
| Buxarın püsgürməsi | 120 q/dəq |
| Buxarın ötürmə sürəti | 40 q/dəq |
| Damcılama əleyhinə sistem | Var |
| Gücü (Vt) | 2200 vt |
| Həcmi (lt) | 400 ml |
| Naqilin uzunluğu | 2.1 m |
| Özünü təmizləmə sistemi | Var |
| Şaquli buxarlanma | Var |
| Rəngi | Boz, qara |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Model | EU-SI5074SBWB |
| Növü | Buxarlı ütü |
| Altlığın materialı | Keramika |
| Avtomatik sönmə | Yoxdur |
| Buxarın püsgürməsi | 120 q/dəq |
| Buxarın ötürmə sürəti | 40 q/dəq |
| Damcılama əleyhinə sistem | Var |
| Gücü (Vt) | 2200 vt |
| Həcmi (lt) | 400 ml |
| Naqilin uzunluğu | 2.1 m |
| Özünü təmizləmə sistemi | Var |
| Şaquli buxarlanma | Var |
| Rəngi | Boz, qara |
| Zəmanət | 1 il |


