| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | Pro Mini 400 G9 I314100T/ |
| Növü | Desktop |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Core I7-14100T |
| Prosessor tezliyi | 4.4 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart modeli | Intel UHD Graphics |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | Pro Mini 400 G9 I314100T/ |
| Növü | Desktop |
| Nüvələrin sayı | 4 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| HDMI | Var |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Core I7-14100T |
| Prosessor tezliyi | 4.4 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart modeli | Intel UHD Graphics |
| Yaddaş növü | SSD |
| 3,5 mm audio çıxış | Var |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |





