| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Evaporative Humidifier Pro (BHR082TEU) |
| Növü | Hava nəmləndirici |
| Gücü | 13 Vt |
| Nəmləndirmə qabiliyyəti | 600 ml/saat |
| Su qabı | 5L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 55 dB |
| Ölçüləri | 230 x 432 mm |
| Tezlik | 50/60Hz |
| Çəki | 2.7 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | Evaporative Humidifier Pro (BHR082TEU) |
| Növü | Hava nəmləndirici |
| Gücü | 13 Vt |
| Nəmləndirmə qabiliyyəti | 600 ml/saat |
| Su qabı | 5L |
| Səs səviyyəsi (dB) | 55 dB |
| Ölçüləri | 230 x 432 mm |
| Tezlik | 50/60Hz |
| Çəki | 2.7 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |






