| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1006LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 6 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Uzunluq | 194 mm |
| Ethernet Portları | 6 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 0.89 Mpps |
| Hündürlüyü | 35 mm |
| Eni | 100 mm |
| Çəki | 760 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1006LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 6 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Uzunluq | 194 mm |
| Ethernet Portları | 6 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 0.89 Mpps |
| Hündürlüyü | 35 mm |
| Eni | 100 mm |
| Çəki | 760 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

