| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1010LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 10 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Uzunluq | 242.5 mm |
| Ethernet Portları | 10 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 1.49 Mpps |
| Hündürlüyü | 35 mm |
| Eni | 123mm |
| Çəki | 760 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Dahua |
| Model | DH-SF1010LP |
| Növü | Kommutator |
| LAN portlarının sayı | 10 ədəd |
| Məlumat ötürmə sürəti | 100 Mbps |
| Uzunluq | 242.5 mm |
| Ethernet Portları | 10 ədəd |
| Paketlərin ötürülmə sürəti | 1.49 Mpps |
| Hündürlüyü | 35 mm |
| Eni | 123mm |
| Çəki | 760 q |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |

