| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Aux |
| Model | ASW-H24A4/FFR1/R1 |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 7 kW |
| Səs səviyyəsi (dB) | 21 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Mühərrik növü | İnverter |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A+++ |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| İstilik gücü | 7.3 kW |
| Tezlik | 50 Hz |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| İç blokun ölçüsü | 108,2 x 33,0 x 23,3 sm |
| Çöl blokun ölçüsü | 80,0 x 69,0 x 30,0 sm |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Aux |
| Model | ASW-H24A4/FFR1/R1 |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 7 kW |
| Səs səviyyəsi (dB) | 21 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Mühərrik növü | İnverter |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A+++ |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| İstilik gücü | 7.3 kW |
| Tezlik | 50 Hz |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| İç blokun ölçüsü | 108,2 x 33,0 x 23,3 sm |
| Çöl blokun ölçüsü | 80,0 x 69,0 x 30,0 sm |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |


