| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C18IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 40–52 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 55.2 x 85 x 30.1 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 27.5 x 92.7 x 198.5 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 18000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 50-60 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C18IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 40–52 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 55.2 x 85 x 30.1 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 27.5 x 92.7 x 198.5 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 18000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 50-60 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |



