| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| Model | M100 |
| Növü | Mouse |
| Uyğunluq | Windows® Vista, 7, 8, 10 / Mac OS® X 10.5 or later |
| Bağlantı növü | Simli |
| Düymələrin sayı | 3 ədəd |
| Naqilin uzunluğu | 1.8 m |
| Ölçülər (HxExD) | 113 x 62 x 38 mm |
| İnterfeyslər | USB |
| Sürət | 1000 dpi |
| Rəngi | Qara |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| Model | M100 |
| Növü | Mouse |
| Uyğunluq | Windows® Vista, 7, 8, 10 / Mac OS® X 10.5 or later |
| Bağlantı növü | Simli |
| Düymələrin sayı | 3 ədəd |
| Naqilin uzunluğu | 1.8 m |
| Ölçülər (HxExD) | 113 x 62 x 38 mm |
| İnterfeyslər | USB |
| Sürət | 1000 dpi |
| Rəngi | Qara |



