| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Növü | Monitor |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran növü | QHD |
| Ekran ölçüsü | 31.5" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Parlaqlıq | 400 kd/m² |
| Ölçülər (HxExD) | 71.35 × 61.8 × 24.3 sm |
| Piksellərin cavab müddəti | 1 ms |
| Tezlik | 165 Hz |
| Çəki | 8.98 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Növü | Monitor |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran növü | QHD |
| Ekran ölçüsü | 31.5" düym |
| Kontrast | 1000:1 |
| Parlaqlıq | 400 kd/m² |
| Ölçülər (HxExD) | 71.35 × 61.8 × 24.3 sm |
| Piksellərin cavab müddəti | 1 ms |
| Tezlik | 165 Hz |
| Çəki | 8.98 kq |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |





