| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A26SSEA |
| Növü | Notbuk |
| Bluetooth | 5.3 |
| Girişlər | 2 × Thunderbolt 4 (USB-C), 2 × USB-A 3.2, 1 × HDMI 2.1, 1 × 3.5 mm audio jack |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 Pro |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessor tezliyi | 4.8 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart | Intel Integrated Graphics |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Yaddaş növü | DDR5 |
| Ekran tezliyi | 60 Hz |
| Çəki | 1.73 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A26SSEA |
| Növü | Notbuk |
| Bluetooth | 5.3 |
| Girişlər | 2 × Thunderbolt 4 (USB-C), 2 × USB-A 3.2, 1 × HDMI 2.1, 1 × 3.5 mm audio jack |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 Pro |
| Dinamiklərin sayı | 2 ədəd |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran növü | IPS |
| Ekran ölçüsü | 16" düym |
| Nüvələrin sayı | 12 ədəd |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessor tezliyi | 4.8 GHz-ə qədər |
| Quraşdırılmış yaddaş | 512 GB |
| Videokart | Intel Integrated Graphics |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Yaddaş növü | DDR5 |
| Ekran tezliyi | 60 Hz |
| Çəki | 1.73 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |


