| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A1WD1EA |
| Növü | Notbuk |
| Akkumulyatorun həcmi | 41Wh |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Mikrafon | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Ölçülər (HxExD) | 359 x 236 x 18 mm |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Prosessor tezliyi | 1.4 - 5.0 GHz |
| Videokart | Iris Xe Graphics |
| Yaddaş növü | SSD 512 GB |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | A1WD1EA |
| Növü | Notbuk |
| Akkumulyatorun həcmi | 41Wh |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Mikrafon | Var |
| Nüvələrin sayı | 10 ədəd |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Ekran növü | Antiblik displey |
| Ekran ölçüsü | 14" düym |
| HDMI | Var |
| Ölçülər (HxExD) | 359 x 236 x 18 mm |
| Operativ yaddaş | 16 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 |
| Prosessor tezliyi | 1.4 - 5.0 GHz |
| Videokart | Iris Xe Graphics |
| Yaddaş növü | SSD 512 GB |
| Çəki | 1.6 kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1il |




