| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | OmniBook 5 Flip 14-fp0026ci |
| Akkumulyatorun həcmi | 68 Vt*s, 15 saatadək |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran ölçüsü | 14" |
| Ölçülər (HxExD) | 313 × 219.9 × 18.4 mm |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 120U, 1.4 - 5 GHz |
| Quraşdırılmış yaddaş | SSD 512 Gb |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | OmniBook 5 Flip 14-fp0026ci |
| Akkumulyatorun həcmi | 68 Vt*s, 15 saatadək |
| Əməliyyat sistemi | FreeDOS |
| Ekran icazəsi | 1920 × 1200 |
| Ekran ölçüsü | 14" |
| Ölçülər (HxExD) | 313 × 219.9 × 18.4 mm |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Prosessor | Intel Core i5 120U, 1.4 - 5 GHz |
| Quraşdırılmış yaddaş | SSD 512 Gb |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |





