| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | B82HXEA |
| Bluetooth | Var |
| RAM | 4 GB DDR4 3200MHz |
| Matrisin növü | FHD |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran | 15.6'' FHD |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Prosessor | Intel® Core™ i3-1315U |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | 256 GB SSD |
| Çəki | 1.60 Kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | HP |
| Model | B82HXEA |
| Bluetooth | Var |
| RAM | 4 GB DDR4 3200MHz |
| Matrisin növü | FHD |
| Əməliyyat sistemi | FreeDos |
| Ekran | 15.6'' FHD |
| Ekran icazəsi | 1920 x 1080 |
| Prosessor | Intel® Core™ i3-1315U |
| Wi-Fi | Var |
| Yaddaş növü | 256 GB SSD |
| Çəki | 1.60 Kq |
| Rəngi | Gümüşü |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |



