| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Anker |
| Model | Aerofit 2 |
| Növü | Simsiz qulaqcıq |
| Batareya həcmi | 750mAh |
| Bluetooth | 5.4 |
| Şarj müddəti | 2.6 saatadək |
| İşləmə müddəti | 10 saatadək |
| Suya davamlılıq | IP55 |
| Tezlik | 20 Hz – 20 kHz |
| Rəngi | Qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Anker |
| Model | Aerofit 2 |
| Növü | Simsiz qulaqcıq |
| Batareya həcmi | 750mAh |
| Bluetooth | 5.4 |
| Şarj müddəti | 2.6 saatadək |
| İşləmə müddəti | 10 saatadək |
| Suya davamlılıq | IP55 |
| Tezlik | 20 Hz – 20 kHz |
| Rəngi | Qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




