| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Roborock |
| Model | Qrevo CurvC |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 18.500 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 5200 mAh |
| Gücü | 66 Vt |
| Şarj müddəti | 3.5 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 214 m² |
| İşləmə müddəti | 190 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 72 ml |
| Toz qabı | 325 ml |
| Filter | HEPA |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Mop qurulama | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | 61.5 dB |
| Xalça tanıma özəlliyi | Var |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 103.8 × 350 × 350 mm |
| Xüsusiyyətlər | LiDAR naviqasiyası, maneə tanıma sistemi Reactive Tech, 75°C-də mop təmizliyi |
| Çəki | 18.7 kq |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Roborock |
| Model | Qrevo CurvC |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 18.500 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 5200 mAh |
| Gücü | 66 Vt |
| Şarj müddəti | 3.5 saata qədər |
| Təmizlik sahəsi | 214 m² |
| İşləmə müddəti | 190 dəqiqəyə qədər |
| Təmizləmə növü | Nəm, Quru |
| Su qabı | 72 ml |
| Toz qabı | 325 ml |
| Filter | HEPA |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Mop qurulama | Var |
| Səs səviyyəsi (dB) | 61.5 dB |
| Xalça tanıma özəlliyi | Var |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Ölçülər (HxExD) | 103.8 × 350 × 350 mm |
| Xüsusiyyətlər | LiDAR naviqasiyası, maneə tanıma sistemi Reactive Tech, 75°C-də mop təmizliyi |
| Çəki | 18.7 kq |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |







