| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | H50 (OV43GL) |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 10.000 Pa |
| Təmizlik sahəsi | 240 m² |
| İşləmə müddəti | 2 saatadək |
| Su qabı | 0.4 litr |
| Toz qabı | 0.28 Litr |
| Komplektasiya | Robot tozsoran, dok stansiya, yan fırça, əsas fırça, salfet, filtr, tullantı konteyneri, adapter |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| İdarəetmə növü | Mi Home APP |
| Ölçülər (HxExD) | 93 × 350 × 350 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | LDS sistemi, maneə tanıma sistemi,düşməyə qarşı sensorlar, xalça örtüklərini müəyyən edən sensor |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | H50 (OV43GL) |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat |
| Sorma gücü | 10.000 Pa |
| Təmizlik sahəsi | 240 m² |
| İşləmə müddəti | 2 saatadək |
| Su qabı | 0.4 litr |
| Toz qabı | 0.28 Litr |
| Komplektasiya | Robot tozsoran, dok stansiya, yan fırça, əsas fırça, salfet, filtr, tullantı konteyneri, adapter |
| Səs səviyyəsi (dB) | 65 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| İdarəetmə növü | Mi Home APP |
| Ölçülər (HxExD) | 93 × 350 × 350 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | LDS sistemi, maneə tanıma sistemi,düşməyə qarşı sensorlar, xalça örtüklərini müəyyən edən sensor |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |




