| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB32SBK |
| Növü | Televizor |
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Dəstəklənən girişlər | HDMI x3, USB x2, Optik, PC Audio Inn, VGA |
| Ekran icazəsi | HD (1366×768) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 32" (81 sm) |
| HDMI | 3 |
| Ölçüləri | 95.7 x 60.6 x 20.8 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 16 Vt |
| Tezlik | 50 Hz |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | TimeShift |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Taube |
| Model | TB32SBK |
| Növü | Televizor |
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Dəstəklənən girişlər | HDMI x3, USB x2, Optik, PC Audio Inn, VGA |
| Ekran icazəsi | HD (1366×768) |
| Ekran növü | LED |
| Ekranın diaqonalı | 32" (81 sm) |
| HDMI | 3 |
| Ölçüləri | 95.7 x 60.6 x 20.8 sm |
| Smart TV | Var |
| Səs gücü | 16 Vt |
| Tezlik | 50 Hz |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Var |
| Xüsusiyyətlər | TimeShift |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




