| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR8913GL |
| Növü | Mouse |
| Bağlantı növü | USB |
| Düymələrin sayı | 6 ədəd |
| Uzunluq | 119 mm |
| Eni | 64 mm |
| Qətnamə | 1200 dpi |
| Çəki | 57 q |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 6 ay |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | BHR8913GL |
| Növü | Mouse |
| Bağlantı növü | USB |
| Düymələrin sayı | 6 ədəd |
| Uzunluq | 119 mm |
| Eni | 64 mm |
| Qətnamə | 1200 dpi |
| Çəki | 57 q |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 6 ay |
| İstehsalçı ölkə | Çin |



