| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Braun |
| Model | SI9661VI |
| Növü | Buxarlı ütü |
| Altlığın materialı | FreeGlide 3D |
| Komplektasiya | Ütü, su qabı, təlimat kitabçası |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Avtomatik sönmə | Var |
| Buxarın püsgürməsi | 250 q/dəq |
| Buxarın ötürmə sürəti | 60 q/dəq |
| Damcılama əleyhinə sistem | Var |
| Gücü (Vt) | 3200 Vt |
| Həcmi (lt) | 330 ml |
| Naqilin uzunluğu | 2.5 m |
| Ölçülər (HxExD) | 15 × 14 × 32 sm |
| Özünü təmizləmə sistemi | Yox |
| Şaquli buxarlanma | Var |
| Rəngi | Qara, bənövşəyi |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Braun |
| Model | SI9661VI |
| Növü | Buxarlı ütü |
| Altlığın materialı | FreeGlide 3D |
| Komplektasiya | Ütü, su qabı, təlimat kitabçası |
| Korpus Materialı | Plastik |
| Avtomatik sönmə | Var |
| Buxarın püsgürməsi | 250 q/dəq |
| Buxarın ötürmə sürəti | 60 q/dəq |
| Damcılama əleyhinə sistem | Var |
| Gücü (Vt) | 3200 Vt |
| Həcmi (lt) | 330 ml |
| Naqilin uzunluğu | 2.5 m |
| Ölçülər (HxExD) | 15 × 14 × 32 sm |
| Özünü təmizləmə sistemi | Yox |
| Şaquli buxarlanma | Var |
| Rəngi | Qara, bənövşəyi |
| Zəmanət | 1 il |





