| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Midea |
| Model | MSA-24HRN8 |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 7.0 kVt |
| İstilik gücü | 7.3 kVt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 42 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 67.3 x 89 x 34.2 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 33.6 x 108.2 x 24.4 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 43.9 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 13,6 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Midea |
| Model | MSA-24HRN8 |
| Növü | Split |
| Soyutma gücü | 7.0 kVt |
| İstilik gücü | 7.3 kVt |
| Səs səviyyəsi (dB) | 42 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 67.3 x 89 x 34.2 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 33.6 x 108.2 x 24.4 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 43.9 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 13,6 kq |
| Mühərrik növü | Sadə |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410A |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |




