| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Viewsonic |
| Model | VA3209-2K-MHD |
| Növü | Monitor |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran ölçüsü | 32" düym |
| Matrisin növü | IPS |
| Parlaqlıq | 250 kd/m² |
| Ölçülər (HxExD) | 520 x 714 x 231 mm |
| Tezlik | 75 Hz |
| Əyri ekran | Yoxdur |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Viewsonic |
| Model | VA3209-2K-MHD |
| Növü | Monitor |
| Ekran icazəsi | 2560 x 1440 |
| Ekran ölçüsü | 32" düym |
| Matrisin növü | IPS |
| Parlaqlıq | 250 kd/m² |
| Ölçülər (HxExD) | 520 x 714 x 231 mm |
| Tezlik | 75 Hz |
| Əyri ekran | Yoxdur |
| Rəngi | Qara |
| Zəmanət | 1 il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |











