| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | S40C |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat, plitə |
| Sorma gücü | 5000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 2400 mAh |
| Gücü | 55 Vt |
| Şarj müddəti | 6 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 100 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 260 ml |
| Toz qabı | 520 ml |
| Filter | Hepa |
| Səs səviyyəsi (dB) | 72 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Naviqasiya sistemi | LDS |
| Ölçülər (HxExD) | 97 × 340 × 340 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Avtomatik maneə aşkarlanması, LiDAR naviqasiyası |
| Təmizləmə sahəsi | 90 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Çəki | 3,44 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | S40C |
| Növü | Robot tozsoran |
| Uyğunluq | Xalça, parket, laminat, plitə |
| Sorma gücü | 5000 Pa |
| Akkumulyatorun həcmi | 2400 mAh |
| Gücü | 55 Vt |
| Şarj müddəti | 6 saata qədər |
| İşləmə müddəti | 100 dəqiqəyə qədər |
| Su qabı | 260 ml |
| Toz qabı | 520 ml |
| Filter | Hepa |
| Səs səviyyəsi (dB) | 72 dB |
| Yan fırçaların sayı | 1 ədəd |
| Naviqasiya sistemi | LDS |
| Ölçülər (HxExD) | 97 × 340 × 340 mm |
| Toz qabının növü | Konteyner |
| Xüsusiyyətlər | Avtomatik maneə aşkarlanması, LiDAR naviqasiyası |
| Təmizləmə sahəsi | 90 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Çəki | 3,44 kq |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1 il |




