| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C24IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 48-57 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 54.5 x 76.6 x 27.6 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 31.5 x 99.7 x 22 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Atributlar | |
|---|---|
| Brend | Yoshiro |
| Model | YAC-C24IN800W INV-KIT |
| Növü | Split |
| Səs səviyyəsi (dB) | 48-57 dB |
| Xarici blokun ölçüləri | 54.5 x 76.6 x 27.6 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 31.5 x 99.7 x 22 sm |
| Mühərrik növü | İnvertor |
| BTU | 24000 BTU |
| Enerji sinifi | A |
| Freon növü | R410 |
| İdarəetmə növü | Pult ilə |
| Təsir sahəsi (m²) | 70-80 m² |
| Əsas rejimlər | Soyutma, isitmə |
| Rəngi | Ağ |
| Zəmanət | 1il |
| İstehsalçı ölkə | Çin |



